החושך מתגבר

בשעה שנשיא המדינה היה עסוק בהידוק קשרים וחנופה כלפי בכירי הרבנים החרדים, הפקידים חסרי הלב של הממסד הדתי, שליחי אותם רבנים, עינו את משפחתו של אריק עופר ז"ל, בן ה-12 שנהרג בתאונת דרכים, בטענה כי אימו אינה יהודייה. כבוד הנשיא, אמרת שאתה גאה שמדינת ישראל הסכימה לשחרר את הצעירים שמקדישים את חייהם למען לימודם. מי בדיוק הסכים? לפני יותר מששים שנה ניתן היתר לכמה מאות בחורי ישיבות, על מנת להציל את מה שנותר מעולם הישיבות של מזרח אירופה. איש לא הסכים לפטור גורף של 55,000 מחייבי השירות הצבאי ולאפליה בין דם לדם. מקומם של החרדים בצבא, בלבוש חאקי, במסלולים המותאמים לצרכיהם המיוחדים. מזלנו שהם מתחילים להגיע לשם גם בלי הגאווה שלך.

החושך מתגבר. תג המחיר מגיע מגבעות השומרון ומרחובות שיח' ג'ראח הישר למושבה הגרמנית. ומי שחושב שבריחה מירושלים תשנה משהו מוזמן להיזכר בטבח במועדון הנוער הגאה, בליבה של העיר הלבנה. הגענו לימים בהם הימין הקיצוני והסהרורי מגשים לשמאל הלא-פחות סהרורי את חלומותיו על זכת השיבה ומדינה דו-לאומית.

החושך המתגבר. זו הייתה השנה הגרועה ביותר בעשור האחרון. אבל באנו חושך לגרש. מוצ"ש 19:30 בכיכר פריז. נגד כפיה. נגד הפרדה בתחבורה הציבורית. נגד החושך.

בן 36, ירושלמי מלידה, אבו-אל בנאת עם תעודות. בין יום מילואים אחד לשני עוסק בהתחדשות עירונית עבור חברת "מוריה".תגובה אחת עד כה

  • מרץ 12, 2010

    אדר

    אוף.