עדכונים

שני נושאים עלו פה בחודש האחרון, האחד הוא מצב מועדון הנוער בנווה יעקב ("כל העיר" נזכר לדווח על המצוקה שלושה שבועות אחרי שיזמנו את הכתבה ב"ידיעות ירושלים", לזה אני קורא עיתונות מקומית מתפקדת), הנושא השני הוא נושא הדיור לצעירים בעיר הפנימית. אז יש כמה דברים שמתחילים לזוז:

ביום רביעי הקרוב אחר הצהריים תיערך הצגת תכניות העבודה של מועדון הנוער לשנת העבודה הקרובה. יוזמנו כל התומכים והספונסורים של המקום, דניאל הרץ, מנהל תחום הנוער, יסביר על התכניות למניעת נשירה, טיפול בנוער יוצא אתיופיה, על להקת ההיפ הופ, חדר המוזיקה, סדנאות המחשבים ותכניות הספורט וההכנה לצה"ל לקראת השנה החדשה. אחר כך הוא יסביר לכולם שהכל טוב ויפה אבל זה יישאר על הנייר בלבד כי אין כסף. מי שמעוניין לתמוך מוזמן להגיע ביום רביעי למועדון הנוער ברחוב טבנקין 1 בנווה יעקב (כיכר שנייה בשכונה ימינה וזה משמאלכם אחרי 150 מ'). לפרטים נוספים ותמיכה אפשר להתקשר למשרד בטלפון 5849255.
גם בנושא הדיור יש התקדמות. לשמחתי נוצר כאן דיון ער הן בטוקבקים והן במייל הפרטי שלי. תודה למגיבים. עלו הצעות יפות שמיושמות במדינות קפיטליסטיות עד העצם כגון ארה"ב ובריטניה. גם שם מבינים שאי אפשר להשאיר את הכל לכוחות השוק, אחרת לצעירים לא יהיה איפה לגור. במסגרת תפקידי ב"רוח חדשה" וב"צעירים במרכז" אני מרכז כתיבה של נייר עמדה בנושא. מפגש ראשון של מי שרוצה לתרום לנייר יתקיים ביום שני, 10.9 בשעה 19:00 ב"צעירים במרכז", רחוב אגריפס 42, בניין כי"ח, קומה 1. פרטים נוספים במייל או כאן באתר.

להתראות!

בן 36, ירושלמי מלידה, אבו-אל בנאת עם תעודות. בין יום מילואים אחד לשני עוסק בהתחדשות עירונית עבור חברת "מוריה".2 תגובות

  • ספטמבר 1, 2007

    לרמן

    סחתיין, ובהצלחה! תמשיך לעדכן בנוגע ליישום פתרונות לבעיות של כשל שוק הדיור. אולי נעתיק מכם.

  • ספטמבר 1, 2007

    עמית

    כמובן שהנייר יפורסם כאן בהמשך. אל דאגה.