תחבורה ציבורית הוגנת בירושלים

התושבים הפעלתניים בעירנו לא נחים. הנה לכם קבוצה איכותית שמתארגנת בנושא תחבורה ציבורית הוגנת בירושלים, נושא שמדובר פה לא פעם. זכות בסיסית לנגישות שאיכשהו נשכחה לה בעירנו / ארצנו. ביום ראשון הקרוב אתם יכולים להצטרף למהלך שיוזמים יוסי סעידוב ואהוד עוזיאל:

כולנו מרגישים את זה, כולנו סובלים מזה, כל הזמן אנחנו מדברים על זה, עכשיו הגיע הזמן לשנות את זה. התחבורה הציבורית בירושלים היא בלתי נסבלת, ובשנים האחרונות חלה התדרדרות משמעותית במצבה. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למפגש ראשון של תושבים ירושלמים במטרה להקים תנועה של תושבים לשיפור ולייעול את התחבורה הציבורית בעיר.

בישיבה הראשונה ננסה להגדיר את הבעיות ואת דרכי הפעולה לפתרונן. כל אחד מאתנו יכול לעזור. גרפיקאים יכולים לעזור לנו לעצב לוגו וחומרי פרסום, צלמים יכולים להשיג תמונות וסרטונים של תחנות ואוטובוסים מלאים בנוסעים, מתכנתים יכולים לסייע בהקמת אתר אינטרנט, אנשי תקשורת יכולים לערוך את אתר האינטרנט ולסייע בפרסום כתבות בעיתונות, עורכי דין יכולים לתת סיוע משפטי, אנשי רווחה יכולים לעזור לנו להגיע לאוכלוסיות החלשות שצריכות את התחבורה יותר מכל אחד אחר, פרסומאים יכולים להציע סלוגן וכן הלאה והלאה.

הפגישה הראשונה תתקיים בביום ראשון הקרוב בתאריך ה-22.2.09 במרכז תרבות עמים ונוער, רחוב עמק רפאים 12, במושבה הגרמנית בשעה 20:00.

אם הנושא מעניין אתכם, אתם מעונינים לקחת בו חלק, להיות מעודכנים או/ו להשתתף בפגישה, אנא שלחו אלינו מייל עם שמכם ומספר הנייד שלכם. אתם מוזמנים להעביר את ההודעה הזו למי שנראה לכם מתאים. זוהי הודעה חד פעמים, אם אתם מעוניינים להיות מעודכנים בפעילות – אנא שילחו לנו מייל.

להתראות,
אהוד עוזיאל – ehuduziel@yahoo.com

יוסי סעידוב – yossisaidov@gmail.com

בן 36, ירושלמי מלידה, אבו-אל בנאת עם תעודות. בין יום מילואים אחד לשני עוסק בהתחדשות עירונית עבור חברת "מוריה".6 תגובות

 • פברואר 17, 2009

  אלי

  "כולנו מרגישים את זה, כולנו סובלים מזה, כל הזמן אנחנו מדברים על זה, עכשיו הגיע הזמן לשנות את זה"
  הא?
  חברים, לא רוצה להרוס את המסיבה אבל מספר הקבוצות שעובדות כאן על תחבורה ציבורית מתקרב למספר הקווים שלא זזים בין מרכז העיר לתלפיות. תצרו קשר עם האנשים של בס4אס, עמרי אדומי ממגמה ירוקה, נועה מאגודת הסטודנטים ויש גם צוותים במנהלים הקהלתיים. זה יכול להיות נחמד לאגד את כולם ביחד רק אל תשכחו שכבר נעשתה עבודה די רצינית על ידי די הרבה גופים (דרך אגב, בכל הנוגע לסטודנטים גם היו תוצאות).
  בהצלחה!

 • פברואר 17, 2009

  יובלוג

  כבר כתבתי שורה וחצי מהתגובה שלי, ואז שמתי לב לתגובה של אלי שאמר את כל מה שרציתי להגיד. ברצינות, אפילו התכוונתי לציין את שמו של עמרי אדומי שלומד איתי בחוג להיסטוריה. בקיצור, עדיף לאחד כוחות.

 • פברואר 20, 2009

  יהונתן הימן

  מסכים עם כל מלה.
  מציע גם את הקשר עם "לנוע".
  http://lanooa.sustainable-jerusalem.org/

 • פברואר 20, 2009

  אודי

  האם ברקת נסוג מהכוונה לפתוח את חניון קרתא בשבתות?
  כך טוענים בחדרי חרדים
  http://bhol.co.il/news_read.asp?id=8445&cat_id=1

  למה לעזאזל צריך לדון עם הרב הראשי של רחובות על פתיחת החניון?
  בכלל, בשביל מה הוא צריך לשבת עם החרדים על הדברים האלה?
  מי שואל אותם? מה זה עניינם?

 • פברואר 20, 2009

  עמית (אחר)

  יש תחושה קצת לא נעימה כשקוראים ידיעות כאלה וגם את סיפור עמודי העירוב הלא-חוקיים (מה פתאום ועדה??). נראה שצריך להזכיר לברקת למה הוא נבחר ושיש לו רוב גם בלי החרדים.

 • פברואר 22, 2009

  יוסי סעידוב

  אלי, יובל ויהונתן, שלום ותודה על התגובות. המטרה שלנו היא לאחד כוחות עם כל הארגונים שפעילים בנושא. מגמה ירוקה (עמרי אדומי ואיתמר טהרלב) היו הכתובת הראשונה שלנו והם שותפים מרכזיים בהנעת המהלך. נשמח לראות אתכם הערב בשמונה במרכז תרבות.