ואן גוך

בשבועות האחרונים צף על פני השטח ויכוח על עתידו של רחוב שלומציון. העירייה מנופפת בנתונים על מעבר הולכי רגל ושומות מס הכנסה גדלות כהוכחה להצלחה. הסוחרים בשטח דווקא חושבים ההפך ומצביעים על ירידה בפדיונות ועל מדיניות אכיפת חנייה אכזרית של העירייה במתחם שדוחפת את כל הבליינים למתחם הרכבת. בכלל, מתחם הרכבת הפך לזירת ההופעות המרכזית של העיר והפאבים שם משגשגים. אני חושב שהשמועות על מותה של שלמוציון היו מוקדמות. התחרות עם מתחם הרכבת תעשה רק טוב לסוחרי מרכז העיר, הם יצטרכו להבליט את היתרונות שלהם ולהתחדש. אחרי שנתיים של גאות ברחוב, הגיע הזמן לצעוד קדימה. בטווח הרחוק הרכבת לא תוכל להתחרות בהיצע של מרכז העיר מה גם שרמי לוי העריך השבוע בראיון ל"דה מארקר" שעוד שנתיים הוא יוכל להתחיל לבנות במתחם.

המקומונים גם הם התגייסו למאבק של שלומציון והשבוע קראנו שיש יוזמה לפתוח את חניון ככר ספרא בלילות תמורת עשרה ש"ח. גם חניון "רובע אלרוב" פתוח בחינם, מרחק כמה מטרים משלומציון אז החנייה באמת לא נראית לי הבעייה. המאסטר בר נסגר אבל המתחם כולו, מרחוב שושן, דרך כורש, שלומציון ועד בן שטח נראה חי מתמיד. ז'בוטינסקי מתחיל לעשות רעש ובפינת כורש ושלומציון נפתח ה"ואן גוך", בר הופעות נוסף במרכז העיר, תמיד מבורך. ההופעות הקרובות ב"ואן גוך": ביום רביעי בערב תהיה הופעה של קרוליין ושבוע לאחר מכן יגיע אודי דוד. בהצלחה.

בלי קשר לשלומציון, מגזין הטלוויזיה "קאט" המופק על ידי בני נוער ממינהל קהילתי לב העיר העלו השבוע כתבה לערוץ שלהם באתר FLIX על מאהל מחוסרי הדיור בבור שיבר (גן הסוס) מומלץ.

www.flix.co.ilusercut
מגזין הטלוויזיה השני מבית לב העיר, "פקטור" מיועד יותר לאוכלוסיית הצעירים והסטודנטים, קבלו כתבה ראשונה שלהם על הבחירות בהר הצופים.

http://www.metacafe.co.il/watch/752520/no_english_title

תהנו

בן 36, ירושלמי מלידה, אבו-אל בנאת עם תעודות. בין יום מילואים אחד לשני עוסק בהתחדשות עירונית עבור חברת "מוריה".אסור להגיב. למה? ככה.