לחיות את העיר

השבוע האחרון היה אחד העמוסים שידעתי לאחרונה. אחרי שבועיים בחו"ל זה השבוע שהייתי צריך כדי להכנס חזרה לעניינים ולהרגיש שוב את העיר. זה התחיל ביום ראשון ב'שאנטי', אופציית בילוי ותיקה, נטולת תיירים וילדים בחטיבת הביניים ואוכל מעולה. המשכנו ביום שני לקפה 'תמול שלשום' שהיה עמוס ב-60 צעירים וצעירות שבאו לשמוע את פרופ' שלמה חסון מדבר על דיור בהשג יד ואותי ודודו סוקרים את פעילות 'מלונה' ומפרטים את הצעדים שיש לעשות בהמשך המאבק שלנו. משם קפצתי לארוחת ערב טובה ב'קפית', שהייתה עמוסת ישראלים (לא שיש לי משהו נגד תיירים אבל טוב לדעת שהמקומות האלו מצליחים ומלאים גם ביתר השנה). בשלישי פתחנו את אליפות ירושלים לצעירים בקט רגל (מי שרוצה להצטרף יכול עוד השבוע, נא לטקבק) במגרש הקטן בנחלאות ומיד אחר כך הצוות שלי הרים ב'כנען' ערב מחווה אדיר למאיר אריאל. 350 איש ואישה ישבו פיזית אחד על השני והצטופפו בחדר המדרגות כדי להקשיב לביצועים מצויינים של כמה עשרות יוצרים צעירים לשירים של אריאל. ברביעי כבר הייתי מותש מדי מכדי ללכת להופעה של יובל זדרמן ב'מיה' ולמסיבת תרשום ירושלמי אז הסתפקתי בסרט מהאוזן. ועכשיו? קדימה למסיבת הרחוב של 'התעוררות בירושלים' ב'בולינט'. מזל שיש שבת מנוחה.

לסיכום השבוע, אליפות מספר 17 של בוסטון. אמנם לא ירושלים אבל עיר די מקבילה אלינו בכל הקשור למוסדות אקדמיים איכותיים ופנאטיות ספורטיבית. קבלו את הראיון הרגשני של קווין גארנט מיד עם סיום המשחק. שבת ירוקה שתהיה לכם.

[gv data="C509-yx6eyU&feature"][/gv]

בן 36, ירושלמי מלידה, אבו-אל בנאת עם תעודות. בין יום מילואים אחד לשני עוסק בהתחדשות עירונית עבור חברת "מוריה".3 תגובות

 • יוני 21, 2008

  העלמה עפרונית

  לא ממש הפסדת שלא היית במיא ברביעי, אגב.
  ואם כבר – מה הקטע של "בירה בטעם אפרסק"? בשביל מה זה טוב?

 • יוני 21, 2008

  יגאל

  אני רוצה קט רגל,
  כשאתה אומר צעירים, למה אתה מתכוון?

 • יוני 21, 2008

  עמית

  18-30 אבל אפשר להיות גמישים בשנה שנתיים. אם אתה יכול לארגן קבוצה של 7-8 שחקנים (משחקים שוער + ארבעה) צור קשר במייל הפרטי שלי poni.amit כרוכית בג'ימייל.