מבצע כורש- סיכום והתנצלות

האירוע של החודש הבטיח המון והצליח לקיים. ההפקה המטורפת של ורד חדד ויתר האמניות שחברו אליה הצליחה, הרבה מעבר למה שאני אישית ציפיתי, ולא שהייתי פסימי. ההערכה היא שקרוב לאלף איש עברו אתמול בבלוקים של כורש 14 ו-12 במרכז העיר. היו מיצגים אין ספור, עבודות וידאו ארט הוקרנו על הקירות, מוזיקה טובה יותר וטובה פחות והרבה הרבה אמנות צעירה ובועטת. היה פשוט כיף לראות את הזרימה הזו של אנשים לבניין, את התגובות ואת הריח הזה של אירוע שקם מהשטח והוא מורכב כולו מהתלהבות, תעוזה וחזון. הלוואי עלינו עוד רבים כאלה בהמשך.

התנצלות אחת קטנה שאני חייב. בפוסט לפני המבצע כתבתי על ההתעלמות המוחלטת של NRG ו וואלה! מנסיונותי ליידע אותם על האירוע והאשמתי אותם שהם לא מתעניינים בשום דבר שקורה מזרחית לאיילון. אני שמח להודות שטעיתי ורגשי הנחיתות הירושלמיים שלי פרצו החוצה בלי סיבה. צוות של כתב וצלם של NRG היה שם שעות לא מעטות והנה הקישור לכתבה (טקסט+ וידאו) שהם הכינו, צפו ותהנו. גם גלי צה"ל הגיעו לאירוע וסיקרו ובהחלט קיבלנו חשיפה טובה.

בן 36, ירושלמי מלידה, אבו-אל בנאת עם תעודות. בין יום מילואים אחד לשני עוסק בהתחדשות עירונית עבור חברת "מוריה".תגובה אחת עד כה

  • נובמבר 9, 2007

    ג'ני

    !i'm still, i'm still jenny from the block