מי יהיה איש השנה הבאה?

כמו ששמתם לב- אנחנו בתקופת בצורת קלה. עכברתול לקח קשה את התכניה של הסינמטק ואני לא כותב מי יודע כמה. הדיון בתגובות מפצה על כך ותודה למגיבים. הערה אחת: אין מקום לכניסות אישיות בתגובות, בוודאי כל עוד אין כאן טרולים.

בשנתיים האחרונות בחרתי בכל שנה את איש השנה הבאה. בתש"ע זה היה יאיר נווה, היום סגן רמטכ"ל ואז מנכ"ל סיטיפס, בתקווה שיעמוד בהבטחות ויניע כאן רכבת קלה. לא הצליח לו. שנה שעברה זה היה פועל התברואה הירושלמי, מתוך רצון לראות עיר נקייה ומצוחצחת- גם כאן זה לא הצליח ולא בגלל הפועל. מצד שני, הרכבת באה באיחור של שנתיים- אולי בשנה הבאה נקבל עיר מבריקה? הלוואי.

כל זה עדיין לא פותר לנו את בעיית איש השנה תשע"ב. במי אתם תולים תקוות לשנה החדשה? לי יש כמה רעיונות בראש אבל הדיון פתוח בצורה דמוקרטית: אתם חופשיים להגיד מה שאתם רוצים ובסוף אני אחליט.

חשבון נפש שמח.

בן 36, ירושלמי מלידה, אבו-אל בנאת עם תעודות. בין יום מילואים אחד לשני עוסק בהתחדשות עירונית עבור חברת "מוריה".6 תגובות

 • ספטמבר 26, 2011

  עכברתול

  גומא אגיאר, גומא אגיאר, גומא אגיאר.
  כי הוא ציוני
  כי הוא סטלן
  כי הוא יציל את הפועל
  כי הוא יותר משוגע מצ'ארלס מנסון

 • ספטמבר 26, 2011

  אמיר א׳ אהרוני

  שלומי שבן, שיבין שאחרי שהוא כתב כל־כך הרבה שירים על כמה שהוא שונא את תל־אביב, יארוז ויעבור לקרית־מנחם השקטה ויתחיל על־ידי זה את חילון עיר הקוידש.

 • ספטמבר 26, 2011

  עמית (אחר)

  קובי כחלון. לא יודע אם אני צריך לפרט לקוראי הבלוג והתגובות כאן למה.

 • ספטמבר 26, 2011

  עמית

  איש השנה הבאה הוא בגדר הבטחה שעדיין לא קוימה. קובי כחלון יבדל"א פורע את השטרות מדי יום ביומו.

 • ספטמבר 26, 2011

  עמית (אחר)

  עמית אתה צודק, אבל יש דברים שלוקח להם זמן להבשיל (או להיבנות), ולדעתי רוב הדברים שנעשים היום עדיין לא הגיעו לנקודה הזאת. אני חושב שהשנה זה יהיה הרבה יותר מורגש ומכאן הבחירה שלי.

  ועוד משהו לא כ"כ קשור:
  http://www.themarker.com/advertising/1.1483983
  יופי טופי…

 • ספטמבר 27, 2011

  עודד

  אני מציע את האיש ברחוב, שהולך להפגנות, עושה לייק בפ.ב. וכבר לא אדיש כמו בעבר. עם הסתיגות- אם ההבטחה לא תקוים… המצב יהיה הרבה יותר