למה לא

דפני ליף לא עשתה צבא. לפחות שלושה ממובילי המחאה ברוטשילד הם קומוניסטים. עוד ארבעה אנרכיסטים. אין להם מושג בכלכלה. הדרישות שלהם לא ממוקדות ולא יועילו למעמד הביניים. צוות ספיבק-יונה הם חבורה של אקדמאים מתוסכלים מזה שלא נבחרו לצוות מנו. מנואל טרכטנברג בחר לקיים את הדיונים במכון ון-ליר כדי להשתלט על המגרש הביתי של יוסי יונה. הכל בגלל ההקפאה. הקרן החדשה לישראל תרמה שלושה אוהלים למאהל בקריית שמונה ושבעה פנסים למאהל בשדרות. במאהלים שותים חשיש כל ערב. זה הכל הסחה לקראת ספטמבר. הנואמים בהפגנות בירושלים חייבים לזכור שיש להם מקרופון-נמאס מהצרחות שלהם. 95% מהאוהלים ברוטשילד ריקים. שיעברו לפריפריה. לא כולם חייבים לגור במרכז תל אביב. הפתרון למצות הדיור הוא בצפון השומרון. מרחב המחייה של ישראל הוא בכלל בעבר הירדן המזרחי. הפעילים של שלי יחימוביץ' מתחילים לעלות על העצבים. ה- CIA רצח את קנדי. אלביס לא מת. לא היה צריך לשרוק לטפירו עבירה חמישית בפיינל פור ב-2007. נחום מנבר חף מפשע.

הכל נכון. הכל בסדר. אבל אם אתם מאמינים שאנשים עובדים צריכים לחיות בכבוד במדינת ישראל, שצריך להפסיק עם תרבות הקצבאות, שהמדינה צריכה להפסיק לספור לנו ילדים כתנאי לדיור מוזל, שכולם צריכים לשאת בנטל העבודה והביטחון ושלאזרחי מדינה עם תוצר כמו שלנו וחברה ב- OECD מגיעים שירותים ציבוריים ברמה הרבה יותר גבוהה- יש רק מקום אחד להיות בו במוצ"ש וזה בהפגנה. זה בכלל לא חשוב מה הדעות של המארגנים, כמה הם צודקים או טועים (והם טועים לא מעט) מה שחשוב זה שהתעוררנו. שכל אחד יקח איתו הלאה מה שהוא רוצה מקיץ 2011, העיקר שילך ויעשה עם זה משהו- להתפקד למפלגה, להיכנס לוועד הורים, להצביע בבחירות הבאות, להתנדב, לכתוב, להיות עירני, לא להבליג, לא לשתוק, להאמין שכל עוד הנר דולק- אפשר לתקן. בואו להפגנה. שבת שלום.

בן 36, ירושלמי מלידה, אבו-אל בנאת עם תעודות. בין יום מילואים אחד לשני עוסק בהתחדשות עירונית עבור חברת "מוריה".5 תגובות

 • ספטמבר 2, 2011

  הראל

  וכל מי שמרכז ירושלים מעניין אותו וחשוב לו, שיבוא גם לזה:
  http://www.jiis.org.il/?cmd=newse.212&act=read&id=747

 • ספטמבר 4, 2011

  מיכל

  באנו.
  הגודל כן קובע.

 • ספטמבר 4, 2011

  עמית

  היה מצוין. מודי בר און מלך. ארמון הילדים בארמון הנציב היה ענק. שבת מצוינת בירושלים. צריך להספיק לכתוב ככה כי זה מעצבן.

 • ספטמבר 4, 2011

  עמוס

  גם מודי בראןן וגם ארנה בנאי היו מצויינים. היו באמת המונים – איזה כייף!

 • ספטמבר 5, 2011

  בן

  אז עכשיו אחרי שכולנו נהננו לצעוד ולצעוק ביחד גם שכל אחד צעק בשביל משהו אחר…אז אני סתם שאלה- המבנים של מעונות שטרן בקרית יובל שפלשו אליהם, בזמנו המאבק עליהם היה לדיור צעירים,מי שפלשו עכשיו אלו חסרי דיור…בעד מה/מי אנחנו?! (הראשון שיגיד לי מבנה אחד לאלו ושני לאחרים יקבל מתנה בסגנון קונדסון)