המיץ של הזבל

נמשיך בסקירת עמודים הראשיים של אתרי אינטרנט, הפעם ספורט. אתרי הספורט הישראליים הם באמת המיץ של הזבל. על ONE אין צורך להרחיב יותר מדי ואם הייתה תקווה שספורט 5 יתגבר על עצמו ויהווה אלטרנטיבה- הרי שהיא התפוגגה די מהר. מה הידיעה הפותחת בשני האתרים האלו בצהרי יום שישי? קרב אגרופים במשחק אימון בין מכבי תל אביב ובין אלניה ולאדיקווקז. באור שאני רואה.

מה יש לנו ביום השישי הזה בענייני ספורט? גביע אירופאי ראשון לקבוצת נשים ישראלית בכדורסל. אירוע שמצדיק כותרת ראשית עד יום ראשון לפחות (וכך היה לו היתה זו קבוצת גברים). ניצחון דרמטי לכוחות הרשע בויטוריה, מניח שיש לזה כמה קוראים, ומרתון ראשון בעיר שדה זניחה. אבל לעורכי אתרי האינטרנט חשוב להתעסק בקבוצת הכדורגל הכושלת בישראל ביחס לתקציבה המנופח, שאפילו משחק אימון לא מצליחה לסיים בשקט.

אני כמובן לא אתייחס למכבי תל אביב למעט איחולי הפסד לבביים בהמשך הסדרה. נעבור ישר למרתון. ארבעה מקוראי הבלוג השתתפו (ככל שאני ראיתי)- אבי ב-10 ק"מ, מיכל, יאיר ועבדכם במקצה העממי. הייתה אוירה שפויה, נורמלית, בריאה מאוד. מארש דונדורמה הזניקו, מזג האוויר היה אידיאלי והדשא בגן סאקר יצטרך שיקום ארוך. אבל העסק עבר ונראה לי שבהצלחה, אפילו בלי פקקי תנועה היסטריים. שתהיה שבת שלום.

ובעניין אחר: בעבר המלצתי על הבלוג של תומר פרסיקו לכל מי שמשחק מחבואים/תוספת עם הדת. מסתבר שאיזה גורו בלירה תובע עכשיו את פרסיקו תביעת דיבה על עדויות קשות שפרסיקו פרסם בבלוג. כמובן שבלוגר תפרן זה קל לתבוע ולא עיתון ממוסד וישנה התגייסות בלוגוספירית לסיוע בהגנה המשפטית. מוזמנים לקרוא את הסיפור ולתמוך אם מתאים לכם.

בן 36, ירושלמי מלידה, אבו-אל בנאת עם תעודות. בין יום מילואים אחד לשני עוסק בהתחדשות עירונית עבור חברת "מוריה".16 תגובות

 • מרץ 26, 2011

  עמית

  והנה עוד דוגמית למיץ של הזבל:
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4047729,00.html
  איזו בכיינות על יום אחד ללא רכב פרטי. אחלה אירוע ו- YNET אכן מצאו את הסוגיה הכי חשובה להתעסק בה. אפסים. למדו מהמקומונים שלנו..

 • מרץ 26, 2011

  עמית (אחר)

  למה ציפית? נתנחם בטוקבקים…

 • מרץ 26, 2011

  עמית (אחר)

 • מרץ 26, 2011

  עמית

  אני עדיין ממתין לעמרי מניב, הזמנתי אותו לבדוק יחד את נתוני ההקצאות שפירסם בעבר כדי להציף למעלה ובאמת לעשות עם זה משהו, חוץ מעוד כותרת שלילית. אבל הוא עסוק בראיונות עם אנשי איחוד הצלה, שמבינים במרתון כמו שאני מבין במחול מודרני. אכן הטוקבקיסטים מגלים שפיות נדירה.

 • מרץ 26, 2011

  מיכל

  ביומן של ערוץ 1 היה סיקור מאד מאד מפרגן למרתון.
  ה "פיקשוש" מוזכר שם כמאפיין של ארוע ראשון.
  בעיניי היה הרבה יותר משפוי. היתה הנאה צרופה.
  נפגש ב 16.03.2012.

 • מרץ 26, 2011

  דני

  עמית – קורא אחד שלך סיים את המרתון הראשון בחייו אתמול, ונהנתי מכל רגע – מהארגון המופתי, מהנוף המרהיב, ממזג האויר שהיה בדיוק מתאים, ובעיקר מהעובדה שזה היה בעיר שלי (אין כמו לסיים מרתון וללכת רבע שעה הביתה להתפנק באמבטיה…)
  משהו אחד, אולי לקראת שנה הבאה – בשכונות מרכז ודרום העיר היתה אוירה מהנה ותושבים רבים יצאו לרחוב לעודד. ילדי תלפיות היו חמודים במיוחד. ברגע שיצאנו צפונה עד דרך בר לב לכיוון הר הצופים זה הפך לשממה.

 • מרץ 26, 2011

  עמית

  מיכל- מגניב שאת חיה…
  דני- ישר כוח. איזה יופי!

 • מרץ 26, 2011

  עמית

  ואני רוצה שנבחרת ישראל תנצח ומצידי שתעלה ליורו (אני!) רק כדי שאבי רצון הדוחה יסתום כבר את הפה. כזה חתיכת דרעק.

 • מרץ 26, 2011

  דתי לאומי מודאג

  בוינה דני רצת 40?

  סחטין!

 • מרץ 26, 2011

  עמית

  אני מקווה שהוא כיוון להוציא את כל מי שלא רץ ידי חובה. גם את הנשים שאינן פטורות בבחינת מצוות שהזמן גרמן.

 • מרץ 27, 2011

  עמוס

  דני – כל הכבוד!! דת"ל – למה להוריד? זה קצת יותר מ-42.
  אנחנו היינו במחלקת העידוד ברחוב יהודה והיה באמת אחלה גם כאן. עד כדי כך שגברת הבית נדלקה על הרעיון שבשנה הבאה נעשה מרוץ משפחתי בעממי, והבכור זומם לנטוש אותנו לכיוןן ה-10 ק"מ.

  עמית – לגבי הקטע על מכבי יש לי תגובה שאין כרגע זמן לשטוח אותה, מקווה שמחר/מחרתיים. בינתיים אפשר לינק להמלצה המקורית על פרסיקו?

  אגב, עם הפירגון לנשים של אליצור רמלה והביקורת על אמצעי התקשורת האחרים אני אתך ב-200%, אם כי אני כבר מזמן לא מתעניין פעיל בספורט. פשוט כי זה סוג של הישג של הרוח האנושית (להבדיל מהישגים אחרים שהם בעיקר של כסף ושל "מכונות אנושיות").

 • מרץ 27, 2011

  מיכל

  בחיים זו הגדרה מעניינת למישהי שהשרירים היחידים שאינם תפוסים אצלה הם העפעפיים.
  סיימתי בקצב של 8 קמ"ש- תחשב לבד.

 • מרץ 27, 2011

  ערן טרבלסי

  עמוס,
  בצד שמאל יש קישור לבלוג "לולאת האל". זה הבלוג של פרסיקו.

 • מרץ 27, 2011

  עמוס

  ערן, ביקשתי לינק להמלצה של עמית. בבלוג של תומר פרסיקו כבר ביקרתי וקראתי את הפוסט הזה על עשרות תגובותיו וקישוריו החיצוניים.

 • מרץ 27, 2011

  עמוס

  מיכל – קצב 8 זה לא רע בכלל: חצי שעה ואת אחרי.

 • מרץ 27, 2011

  עמית

  ההמלצה בסופו של הפוסט הזה
  http://otherjerusalem.com/?p=648